|
eee. czy ja wiem... czesto widzialem takie zachowanie po bramce.. gol ...biegnie, wielka radosc .. po chwili stoi na przeciw kolegi i taka mina jakby bylo to czyms normalnym bez zadnego usmieszka.. i piatka
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 29.03.2010 o godz. 13:41.
|