Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5222
Stary 29.03.2010, 13:37
eee. czy ja wiem... czesto widzialem takie zachowanie po bramce.. gol ...biegnie, wielka radosc .. po chwili stoi na przeciw kolegi i taka mina jakby bylo to czyms normalnym bez zadnego usmieszka.. i piatka
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 29.03.2010 o godz. 13:41.
Odpowiedz cytując