Kuba napisał(a):

krzesełka na 99,9 % składane, późnym wieczorem mały news na stronie SKWK
|
No i elegancko ! O ile się nie mylę to na sektorach D i E krzesełek nie będą wymieniać ?
A wiadomo kiedy będą układać krzesełka na C ? W pierwszej opcji mieli je kompletować na C równocześnie z AiB. No ale teraz jak wiadomo koncepcje się pozmieniały.