Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#566
Stary 29.03.2010, 11:48
Nie no nie wierze,zeby zrobil to jakis kibic Wisły.. Prędzej obstawialbym że to robota pejsatych..
Po pierwsze kosz nie generuje aż takich emocji, prędzej pilkarzykom po zajęciu 8 miejsca takie coś mogłoby sie przytrafic,a nie kobietom i to po sezonie który i tak dostarczył tylu wrażeń..
Napewno to szmaciarze z Kałuzy..chciały posiac ferment..i im sie udalo bo w gazetach zostało to opisane!
Odpowiedz cytując