Dzieki Szarny za tytul Primer akurat zagwozdki czasu to jedna z moich najwiekszych pasji

.
Odnosnie watku religijnego to gdyby nie to ze to jest tematyka S-F to ide o zaklad ze ten film bylby na jednym z pierwszych miejsc wsrod filmow zakazanych przez Watykan i wszelkie religie swiata.
Teraz wlasnie oebjrzalem The Box i musze powiedziec ze dawno nie obejrzalem filmu ktory by mna tak wstrzasnal. Piekielnie nietypowe polaczenie Dramatu, thrillera z S-F i mistyka, niezwykle ukazanie swiata poprzez alegorie. Naprawde wszystkim polecam baaaardzo ten film bo jest to jeden z najlepszych filmow w ostatnim czasie.
P.S. Czasami sie zastanawiam nad tym czy przeznaczenie istnieje czy tez moze przypadek. Dziwacznym zbiegiem okolicznosci chyba jest to ze nie majac pojecia o dwoch filmach sciagam je i oba maja bardzo podobna tematyke(w kazdym razie sprawy ukazane w tych filmach sie bezposrednio ze soba lacza). Chociaz znowuz fizyka kwantowa twierdzi ze... przypadkow nie ma...