Bartuk1906 napisał(a):

A zauważył ktoś że flaga przy dekoracji była odwrotnie... Niby taki szczegół a troszkę drażni.. ;-/
|
W kraju,z którym nikt się nigdzie nie liczy i nic nie znaczy,mozna narobić na flagę takiego kraju i nic z tego nie wyniknie. I co z tego,że niesmak. Dla kogo?Poza tym nasze samochody dyplomatyczne tez czasami mają na odwyrtkę poprzywieszane flagi. Zacznij od siebie wymagąc a pózniej od innych, inaczej,szanuj siebie wymagaj tego od innych.