Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 28.03.2010, 22:17
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
A zauważył ktoś że flaga przy dekoracji była odwrotnie... Niby taki szczegół a troszkę drażni.. ;-/
W kraju,z którym nikt się nigdzie nie liczy i nic nie znaczy,mozna narobić na flagę takiego kraju i nic z tego nie wyniknie. I co z tego,że niesmak. Dla kogo?Poza tym nasze samochody dyplomatyczne tez czasami mają na odwyrtkę poprzywieszane flagi. Zacznij od siebie wymagąc a pózniej od innych, inaczej,szanuj siebie wymagaj tego od innych.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując