Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6139
Stary 28.03.2010, 20:12
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Panowie, z czego się tu w ogóle cieszyć? Z 4 punktów przewagi w buraczanej lidze? Mniejsza o to, że jeszcze mnóstwo meczy do końca, ale co to za osiągnięcie?

Przypomnę, że ten sezon i tak okrywa nas hańbą, z uwagi na katastrofę tallińską. Żadna buraczana patera za mistrzostwo podwórkowe tego nie zmieni.

Jestem przerażony, jak kibice mogą mieć tak krótką pamięć. Dla mnie jedyną rzeczą, która może zmazać klęskę z Levadią to udany występ w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Udany występ to awans do grupy Ligi Europejskiej i nie odegranie w tej grupie roli statysty. Na tyle Wisłę stać, mimo dość słabej kadry.

Buraczana liga ma być tylko środkiem do osiągnięcia tego celu, dlatego tytuł mistrzowski sam w sobie w ogóle mnie nie interesuje. Podobnie jak nie cieszył tytuł mistrzowski po Dinamo Tibilisi.
Hmm... to mamy się pochlastać, płakać po każdym meczu - nawet wygranym, a walkę o mistrzostwo oddać walkowerem?
Jakiś strasznie sfrustrowany jesteś - moze czeklada i więcej słońca pomoże Ci optymistyczniej spojrzeć na życie
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując