Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6125
Stary 28.03.2010, 19:20
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
Wisła-Lech(najtrudniejszy i zarazem najwazniejszy mecz tej rundy. 3 pkt dla nas mogą wiele przesądzic)
Owszem. Tylko, ze ciagle, mimo naszej lepszej gry i gorszego spotkania Kuchennych w Wodzislawiu to Amica sie lepiej prezentuje. Czas dziala na nasza korzysc, tylko niestety Glowa, Marcelo i Sobol sa zagrozeni kartkami. Boje sie, ze ktoregos zabraknie. Jesli uda sie wygrac teraz w Warszawie i u siebie ze Slaskiem to remis w tym meczu biore w ciemno.

Cytat:
Cracovia-Wisła(mecz jakby u siebie,zwycięstwo na 90%)
Tak, mecz u siebie, przy 6000 ****ujacych na nas Pejsów. Poza tym w ciagu ostatnich 6 lat tylko 2 razy u nich wygralismy. Mecz strasznie ciezki, ktory zgadzam sie, ze musimy wygrac, ale "zwyciestwo na 90%" to gruba przesada. Craxa broni sie przed spadkiem, poza tym derby to zawsze derby.

Cytat:
Ruch-Lech( strata punktów Lecha raczej oczywista)
Tak samo jak "raczej oczywiste" bylo pokonanie u siebie Arki. Tez wierze, ze Ruch odbierze punkty i Legii, i Amice, ale to bedzie trzeba ciezka walka na boisku udowodnic.

Cytat:
Legia-Wisła( smierdzi remisem,zalezy jaka dyspozycja dnia którejs z druzyny)
Ostatnimi laty, kiedy zdobywalismy mistrza to na Lazienkowskiej przegrywalismy. Teraz na taki wynik raczej nie bedziemy mogli sobie pozwolic. Remis, mimo wszystko, bylby dobrym wynikiem.

Cytat:
Mecz Lecha z Legią moze sie okazac bardzo waznym. jesli padnie remis i Wisła wygra to bedzie tylko prosta do zdobycia MP!!!
Ciezko wyrokowac na 7 kolejek przed koncem o prostej drodze, ale faktycznie - remis nam bardzo ulatwia sprawe. Jesli koras druzyna ma wygrac to lepiej zeby Legia - ma mniej punktow i trudniejszy terminarz.
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 28.03.2010 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując