0 22 napisał(a):

Czy tylko ja nie mam watpliwosci, ze ze Skorżą tez by był? No, chyba ze ktoś się bał KP Legii
|
Legie to ja na samym poczatku skreslilem, w walce o mistrza Wisle mogla tylko Amica robic pod gore, dla mnie czarnym koniem stal sie Ruch...
Widac ze nie ogladasz meczy Wisly skoro myslisz ze z Mackiem bylby Mistrz...