Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6094
Stary 28.03.2010, 18:00
Mam nadzieje ze sie nie myle ale Lech chyba znowu przegra majstra remisami. w zeszłym sezonie u siebie w tapiali teraz na wyjazdach Treaz Wisła MUSI to wykorzystac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując