Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline
#
6085
28.03.2010, 17:56
no cóż, chyba znowu za wczesnie oglosili sie "majstrem"
bez Lewego, cala druzyna Lecha moze byc co najwyzej majstrem na budowie marketu...
no ale jeszcze kilka kolejek do konca, teraz Wisełka musi grać na maxa
MMTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMTS
Znajdź inne posty napisane przez MMTS