Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6082
Stary 28.03.2010, 17:50
Dlatego nikt nie bedzie plakal jak go sprzedadzą za 5 mln .. rubli

choc z tym naj to lekka przesada, ale z pewnoscia bez niego Amika nie ma czego szukac.. moga dziekowac ze Lewy nie lapal czesto powazniejszych kontuzji jak chocby Brozek..
Odpowiedz cytując