Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Kozi TS
Member
Od: 09.2006
Offline
#
6068
28.03.2010, 17:01
Pesymisci z Was, poki co to raczej Odra gre prowadzi
! Cantoro osmiesza idacych na majstra . Jedyne z czym Odra do tej pory ma problem to wykanczenie akcji. Stawiam na 1-0 dla Odry.
Kozi TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kozi TS
Znajdź inne posty napisane przez Kozi TS