Franek nastepna bramka

. Ajj, Bednarz, jak mogles przepuscic taka okazje...taki pilkarz, w dodatku za darmo...
Ja Tomka oceniam poprzez fantastyczne wystepy i gole w europejskich pucharach(gdzie strzelal powaznym klubom...) i w reprezentacji Polski, a nie poprzez nieudana przygode na zachodzie(za pozno wyjechal, a potem przeprowadzka do Anglii byla fatalnym pomyslem).