Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6050
Stary 28.03.2010, 15:16
Franek nastepna bramka . Ajj, Bednarz, jak mogles przepuscic taka okazje...taki pilkarz, w dodatku za darmo...

Ja Tomka oceniam poprzez fantastyczne wystepy i gole w europejskich pucharach(gdzie strzelal powaznym klubom...) i w reprezentacji Polski, a nie poprzez nieudana przygode na zachodzie(za pozno wyjechal, a potem przeprowadzka do Anglii byla fatalnym pomyslem).
Odpowiedz cytując