Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4762
Stary 28.03.2010, 14:50
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Szary - ja widziałem skrót tego meczu (Inter miał trochę pecha - raz poprzeczka i raz słupek).
I też trzeba przyznać, ze przy bramce dla Interu - 3 chlopa na spalonym.

Cytat:
Nie potrzeba każdy kto ma internet i telewizor znajdzie ci w 2 lidze francuskiej czy wloskiej dobrego gracza
A Issa Ba jakos w tym temacie sie nie pojawil

Ode mnie propozycja:
Elis Bakaj - nadzieja albańskiej piłki i chyba najlepszy zawodnik w ich lidze.
http://en.wikipedia.org/wiki/Elis_Bakaj
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...aj/profil.html

Gra na kazdej ofensywnej pozycji, niecale 23 lata i juz prawie 40 bramek w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Transfermarkt podaje, ze kontrakt mu sie w czerwcu konczy chociaz cholera wie jak z tym jest. Konkurencja sporo, ale mysle, ze mozna by go przekonac do gry u nas.
Odpowiedz cytując