el Nuero napisał(a):

|
Szary - ja widziałem skrót tego meczu (Inter miał trochę pecha - raz poprzeczka i raz słupek).
|
I też trzeba przyznać, ze przy bramce dla Interu - 3 chlopa na spalonym.
Cytat:
|
Nie potrzeba każdy kto ma internet i telewizor znajdzie ci w 2 lidze francuskiej czy wloskiej dobrego gracza
|
A Issa Ba jakos w tym temacie sie nie pojawil
Ode mnie propozycja:
Elis Bakaj - nadzieja albańskiej piłki i chyba najlepszy zawodnik w ich lidze.
http://en.wikipedia.org/wiki/Elis_Bakaj
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...aj/profil.html
Gra na kazdej ofensywnej pozycji, niecale 23 lata i juz prawie 40 bramek w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Transfermarkt podaje, ze kontrakt mu sie w czerwcu konczy chociaz cholera wie jak z tym jest. Konkurencja sporo, ale mysle, ze mozna by go przekonac do gry u nas.