|
Marka jest mi obojetna. Teraz mam dotykowy i sam juz nie wiem ktory lepszy ale zalóżmy ze nie jest to istotne. Zalezy mi na aparacie aby zdjecia byly naprawde dobrej jakosci (oczywiscie na mozliwosci telefonu)wiem ze Mpix nie przekladaja sie na jokosc w niektorych przypadkach. Obojetne jest mi czy bedzie rozsuwany czy nie. doplata max. 100.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|