Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
batman forever
Junior Member
Od: 08.2003
Offline
#
913
28.03.2010, 14:01
Może i ma dośrodkowanie, ale do poziomu Alvareza to mu jeszcze duuuuużo brakuje. Wczoraj po 20 minutach kiksów przestał dostawać podania, bo za każdym razem coś spartaczył.
batman forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do batman forever
Znajdź inne posty napisane przez batman forever