Malines napisał(a):

Witam, moje pytanie dotyczy wyjazdu do Warszawy w Wielką Sobotę... Czy wyjaśniła się już sytuacja z biletami? Jeśli tak to czy jedziemy i ile biletów dostaniemy
|
Zapewne 300 jak wszyscy ktorzy tam jada,a pewnie pierszenstwo dla stałych Wyjazdowiczów,takze o biletach mozna pomarzyc.