Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2629
Stary 28.03.2010, 13:56
Malines napisał(a):Wyświetl post
Witam, moje pytanie dotyczy wyjazdu do Warszawy w Wielką Sobotę... Czy wyjaśniła się już sytuacja z biletami? Jeśli tak to czy jedziemy i ile biletów dostaniemy
Zapewne 300 jak wszyscy ktorzy tam jada,a pewnie pierszenstwo dla stałych Wyjazdowiczów,takze o biletach mozna pomarzyc.
Odpowiedz cytując