Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Malines
Junior Member
Od: 05.2009
Skąd: AzOrY
Offline
#
2628
28.03.2010, 13:42
Witam, moje pytanie dotyczy wyjazdu do Warszawy w Wielką Sobotę... Czy wyjaśniła się już sytuacja z biletami? Jeśli tak to czy jedziemy i ile biletów dostaniemy
"...KRAKOWSKA WISŁA TO NASZ KLUB, POTĘŻNY I WSPANIAŁY..."
"...SIEDZIBĘ DAŁ MU STARY GRÓD, ODWAGĘ ORZEŁ BIAŁY..."
"...NIECH CHWAŁA TWOJA WIECZNIE TRWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
Malines
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Malines
Znajdź inne posty napisane przez Malines