Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Malines
Junior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: AzOrY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2628
Stary 28.03.2010, 13:42
Witam, moje pytanie dotyczy wyjazdu do Warszawy w Wielką Sobotę... Czy wyjaśniła się już sytuacja z biletami? Jeśli tak to czy jedziemy i ile biletów dostaniemy
"...KRAKOWSKA WISŁA TO NASZ KLUB, POTĘŻNY I WSPANIAŁY..."
"...SIEDZIBĘ DAŁ MU STARY GRÓD, ODWAGĘ ORZEŁ BIAŁY..."

"...NIECH CHWAŁA TWOJA WIECZNIE TRWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."

Odpowiedz cytując