Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6045
Stary 28.03.2010, 13:21
Acima napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe na ile byście wyceniali Sobiecha, gdyby grał w Wiśle. Pewnie większość z was krzyczałaby 5 mln euro itp.

Ja na pewno, bo podobnie jak Ty, kolega pod Twoim postem i 90% tego forum, mam 15 lat i kręcę śmigłem pod byle wzmiankę o transferze w jakiejś badziewnej gazecie.

Co ma do tego na ile ktoś z nas by sobie go wycenił?! Albo czy ja bym się cieszył, gdybyśmy pozbyli się Małeckiego za jakąś tam kwotę. Czytajcie ze zrozumieniem. Napisałem, że żaden zachodni klub tyle za niego nie da i tyle.

Z tym, że jak widzę, oderwanie od rzeczywistości współforumowiczów zamiast zanikać, z dnia na dzień osiąga coraz większe rozmiary.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 28.03.2010 o godz. 13:39.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując