pan Dudi napisał(a):

Wątpię, żeby kluby bundesligi czy Ligue 1 były skłonne zapłacić jakąkolwiek kasę, za gościa, który istnieje tutaj od niecałego roku. Na zachodzie poznali się już na naszych piłkarzach i nikt anonimowego typka nie kupi, a już na pewno nie za 1mln €. To, że śmierdziele chcą za niego ten 1 mln €, to nie znaczy, że znajdą kretyna, który tyle da. Korona za Kiełba też chce 1 mln €.
|
Ciekawe na ile byście wyceniali Sobiecha, gdyby grał w Wiśle. Pewnie większość z was krzyczałaby 5 mln euro itp.