Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4756
Stary 28.03.2010, 10:51
Tez mi sie wydaje ze Sobiech bedzie nie do wyciagnięcia . a poza tym nie jestem przekonany czy strzelał by tyle bramek w Wisle,Lechu czy Legii. Osobiscie jestem zwolennikiem Micanskiego. Jest to opcja tansza a napewno nie gorsza!
Odpowiedz cytując