Lewy'88 napisał(a):

jak priorytetem jest klatka, to tak na początku , co do systemów to jest indywidualna kwestia, ja wole 3 dniowy i glukozamina jak najbardziej jak miałeś kontuzję
|
jeszcze jedno o kontuzji

zastanawiam się nad jeszcze jednym dniem treningu w którym będę tylko robił nogi. Dobry jest to pomysł? Jeśli tak to ile serii i po ile powtórzeń robić żeby wzmocnić kolano?Z góry dzięki za odpowiedź
