Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 28.03.2010, 10:44
Lewy'88 napisał(a):Wyświetl post
jak priorytetem jest klatka, to tak na początku , co do systemów to jest indywidualna kwestia, ja wole 3 dniowy i glukozamina jak najbardziej jak miałeś kontuzję
jeszcze jedno o kontuzji zastanawiam się nad jeszcze jednym dniem treningu w którym będę tylko robił nogi. Dobry jest to pomysł? Jeśli tak to ile serii i po ile powtórzeń robić żeby wzmocnić kolano?Z góry dzięki za odpowiedź
I
Odpowiedz cytując