Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 28.03.2010, 10:03
Wyścig fenomenalny, opłacał się wstać przed 8 mimo wczorajszych zabaw alkoholowych, ale to właśnie kac mnie obudził więc...

Brawo Robert, oby w kolejnych wyścigach było podobnie. Ogólnie cały wyścig był super, bez przerwy coś się działo, oby więcej takich właśnie wyścigów.
Odpowiedz cytując