|
Fajny weekend , wczoraj 3 pkt w Bytomiu, dzisiaj 18 w Australii - od razu milej na nowy tydzień !
Kubica pokazał klasę, mając słabszy samochód najpierw doprowadził do frustracji Hamiltona a później wyleczył z ambicji na 2 miejsce pana Masse. Plus trochę szczęścia z Vettelem no ale szczęście sprzyja lepszym. Start perfekcyjny.
|