Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
wislak1986
Member
Od: 09.2005
Offline
#
283
28.03.2010, 08:49
Brawo Robert !!! Wyścig się szczęśliwie ułożył, ale umiejętności też trzeba mieć ogromne żeby utrzymać to drugie miejsce do końca.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
wislak1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1986
Znajdź inne posty napisane przez wislak1986