Była szansa na walkower, ale Polonia wygrała z Arką, więc nici z darmowych 3 punktów
Cytat:
|
- Jeśli przegramy z Arką, to wszystkie mecze do końca sezonu mogę oddać walkowerem. Po co się męczyć, to już nie będzie miało sensu. To mecz o wszystko. Jeśli w sobotę polegniemy, to stracimy szansę na utrzymanie w Ekstraklasie. Porażka zresztą oznaczałaby, że jesteśmy słabi i nie zasługujemy na grę w Ekstraklasie - zapowiedział na łamach Przeglądu Sportowego Józef Wojciechowski.
|
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...lbo-walkowery/