|
Tydzień na przygotowanie, poprawienie niedokładności. Idzie ku lepszemu,czas przy Kasperczaku działa na na sza korzyść. Polonia taktycznie,fizycznie,wszytko beznadziejne. Może do meczu z nami Wojciechowski rozwali drużynę,może dokupi kogoś. Tak czy siak faworytami jesteśmy,
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|