brylant17 napisał(a):

|
Interesuje mnie zwycięstwo i nic więcej,Polonia jest w dołku po mimo dzisiejszego zwycięstwa.Przed meczem z Polonią Bytom mówiłem, że 0-1 wystarczy mi tym razem myślę,że będzie 0-3 będzie tydzień odpoczynku od meczów powinno być dobrze.
|
ale nie bedzie
przestrzegam przed takim myśleniem
wszyscy piszą ze pojedziemy 3, 4-0 a później kończy się wymęczonym remisem :/
Polonia ma nóż na gardle i właściwie to może wszystko