Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.03.2010, 21:24
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Interesuje mnie zwycięstwo i nic więcej,Polonia jest w dołku po mimo dzisiejszego zwycięstwa.Przed meczem z Polonią Bytom mówiłem, że 0-1 wystarczy mi tym razem myślę,że będzie 0-3 będzie tydzień odpoczynku od meczów powinno być dobrze.
ale nie bedzie

przestrzegam przed takim myśleniem

wszyscy piszą ze pojedziemy 3, 4-0 a później kończy się wymęczonym remisem :/

Polonia ma nóż na gardle i właściwie to może wszystko
Odpowiedz cytując