Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6024
Stary 27.03.2010, 21:21
tofik napisał(a):Wyświetl post
Sobiech wydaje się ciekawym jak to się mówi "materiałem" na piłkarza. I nawet taki myślący. Co w polskiej lidze rzadko spotykane.
Jakieś ryzyko jest, ale gdybym miał wydać pieniądze na kogoś z PL ligi to chyba na niego.
Ruch w zimie wycenił go na 1,5 mln euro. Jak będzie utrzymywał formę to cena pewnie przekroczy 2 mln euro i weź go kup.
W sumie nie ma co się dziwić Ruchowi, bo Sobiech jest przecież dwa lata młodszy od Lewandowskiego czy Małeckiego.
Odpowiedz cytując