tofik napisał(a):

Sobiech wydaje się ciekawym jak to się mówi "materiałem" na piłkarza. I nawet taki myślący. Co w polskiej lidze rzadko spotykane.
Jakieś ryzyko jest, ale gdybym miał wydać pieniądze na kogoś z PL ligi to chyba na niego.
|
Ruch w zimie wycenił go na 1,5 mln euro. Jak będzie utrzymywał formę to cena pewnie przekroczy 2 mln euro i weź go kup.
W sumie nie ma co się dziwić Ruchowi, bo Sobiech jest przecież dwa lata młodszy od Lewandowskiego czy Małeckiego.