Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.03.2010, 21:19
Interesuje mnie zwycięstwo i nic więcej,Polonia jest w dołku po mimo dzisiejszego zwycięstwa.Przed meczem z Polonią Bytom mówiłem, że 0-1 wystarczy mi tym razem myślę,że będzie 0-3 będzie tydzień odpoczynku od meczów powinno być dobrze.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując