Wyświetl pojedynczy post
kondzio500
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.03.2010, 20:45
hej, nie wiecie czy jest wyjazd do Warszawy naszych kibicow? Ja mieszkam w Warszawie i chetnie bym sie wybral, na sektor gosci oczywiscie...
Odpowiedz cytując