Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
kondzio500
Member
Od: 01.2009
Offline
#
5
27.03.2010, 20:45
hej, nie wiecie czy jest wyjazd do Warszawy naszych kibicow? Ja mieszkam w Warszawie i chetnie bym sie wybral, na sektor gosci oczywiscie...
kondzio500
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kondzio500
Znajdź inne posty napisane przez kondzio500