Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
3
27.03.2010, 20:29
FredzIo
napisał(a):
Druzyna Kasperczaka, zaliczyla 2 zwyciestwa w czterech meczach. I srednia bramek wynosi 1.75
Przedmiotem analizy są tylko rozgrywki ligowe, więc rozegraliśmy 2 mecze a średnia wynosi 3 bramki na mecz.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober