Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.03.2010, 20:16. [23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Pierwszy z dwóch warszawskich meczów Wisły w tej rundzie, ten łatwiejszy - rywalem jest przedostatnia w tabeli Polonia. Warszawiacy przegrali u siebie aż 5 z 11 meczów tracąc aż 14 bramek. W pierwszej rundzie Wisła w Sosnowcu zwyciężyła 2:1.

W poprzednich latach zawsze wygrywała Biała Gwiazda (5 zwycięstw w 5 meczach!):
sierpień 2008 2:0
wrzesień 2005 1:0
marzec 2005 3:1 (po 15 minutach 0:1)
listopad 2003 5:2
listopad 2002 4:0

Drużyna Kasperczaka do tej pory zaliczyła dwa zwycięstwa w dwóch meczach. Średnia strzelonych bramek podskoczyła (w porównaniu z 20 meczami Skorży) z 1,6 do 3.
Dobra wiadomość jest taka, że niezależnie od wyniku w Warszawie Wisła na pewno zachowa pozycję lidera (nad drugim Lechem ma 4 punkty przewagi).

Aktualna tabela i forma:
Kod:
1. Wisła  47  00133
2. Lech   43  33131
3. Legia  42  30013
4. Ruch   42  30133
Jednak tym razem ktoś musi zgubić punkty: Lech gra z Legią u siebie. Ruch gości wrocławian.
Powód: tabela
Ostatnio edytowane przez prober : 28.03.2010 o godz. 18:05.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując