|
No to obie drużyny z Warszawy się w tej kolejce przełamały. Polonia teraz znów jest w grze o utrzymanie i na pewno będzie gryźć trawę w meczu z nami na Konwiktorskiej. Trochę nam to nie na rękę, no ale jak się chce być mistrzem Polski to takie wyzwanie nie może paraliżować zawodników. Powinno mobilizować.
|