Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5990
Stary 27.03.2010, 16:57
No to obie drużyny z Warszawy się w tej kolejce przełamały. Polonia teraz znów jest w grze o utrzymanie i na pewno będzie gryźć trawę w meczu z nami na Konwiktorskiej. Trochę nam to nie na rękę, no ale jak się chce być mistrzem Polski to takie wyzwanie nie może paraliżować zawodników. Powinno mobilizować.
Odpowiedz cytując