Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5988
Stary 27.03.2010, 16:36
Cytat:
Wolałbym żeby Polonia przegrała dzisiaj. Pojechalibyśmy na podłamańców za tydzień. A tak będą mieli o co walczyć.:/
Jeżeli Wisła ma się obawiać 16 zespołu ligi z bardzo kiepską formą, to lepiej niech ktoś inny zdobędzie tego Mistrza albo coś. Bez przesady, my gramy o MP i siłą rzeczy musimy takie drużyny pokonywać. Nie ma się czego bać... Patrzmy na siebie, a nie na (słabych) rywali
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując