Cytat:
|
Wolałbym żeby Polonia przegrała dzisiaj. Pojechalibyśmy na podłamańców za tydzień. A tak będą mieli o co walczyć.:/
|
Jeżeli Wisła ma się obawiać 16 zespołu ligi z bardzo kiepską formą, to lepiej niech ktoś inny zdobędzie tego Mistrza albo coś. Bez przesady, my gramy o MP i siłą rzeczy musimy takie drużyny pokonywać. Nie ma się czego bać... Patrzmy na siebie, a nie na (słabych) rywali
