Gwiaździsty napisał(a):

|
Według mnie najlepszym terminem Dnia Otwartego na stadionie byłby czas na tydzień lub 2 tyg. przed jego otwarciem. Z zamontowanymi krzesełkami, czynnymi toaletami, nową murawą. Każdy wtedy spokojnie mógłby sobie usiąść w dowolnym miejscu i posprawdzać widoczność, zdecydować się na który sektor chciałby sobie kupić karnet. Zobaczyć rozkład pomieszczeń, zajżeć do skyboxów itp. To byłoby chyba lepsze niż pałętanie się po placu budowy.
|
Wlasnie o to chodzi zeby chodzic po budowie. Co mi po dniu otwartym tydzien przed otwarciem, jak za kilka dnia sam bede mogl wejsc i wszystko poogladac. Tutaj to ma cie oprowadzic gosc ktory wie co sie teraz robi, jak to sie robi, kiedy bedzie zrobione co innego itd. A nie na gotowym stadionie..