Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5959
Stary 27.03.2010, 09:54
Cytat:
Nie jestem przekonany o tym, że ściągnięcie Dawidowskiego było kontrowersyjne. Facet polował na nogi i prowokował. Żólta kartka nr 2 to była kwestia czasu. Gdyby go nie zdjął i Dawidowski wyleciałby z boiska to wszyscy by mówili dlaczego Kafarski go nie ściągnął! Lechia stanęła bo brakłow jej sił. Tak to już jest w Polsce, że pilkarze mają siły na 50 minut normalnej gry....
No teraz możemy sobie gdybać co by było gdyby Dawid dał radę choćby do tej 60 minuty... Może mecz inaczej by się potoczył, Lechia zagrałaby inaczej? To już zwykłe gdybanie, a tak jak wcześniej podkreśliłem - Kafar postąpił prawidłowo, ryzyko czerwieni było cholernie duże. Gdyby go zostawił - może by wygrał, może nie... Teraz to każdy wie najlepiej, a w czasie meczu to inna bajka

Nie mniej dzięki chłopakom za zostawione siły, mimo ogromnego niedosytu, było widać że tym piłkarzom po prostu zależy. Nic tylko klaskać za ambitną grę - zresztą ilość kibiców, która została po ostatnim gwizdku też mówi sama za siebie. Cały stadion to co prawda nie był, ale całkiem spora część.

Doping petarda, dawno takiego nie było
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując