Cytat:
|
Nie jestem przekonany o tym, że ściągnięcie Dawidowskiego było kontrowersyjne. Facet polował na nogi i prowokował. Żólta kartka nr 2 to była kwestia czasu. Gdyby go nie zdjął i Dawidowski wyleciałby z boiska to wszyscy by mówili dlaczego Kafarski go nie ściągnął! Lechia stanęła bo brakłow jej sił. Tak to już jest w Polsce, że pilkarze mają siły na 50 minut normalnej gry....
|
No teraz możemy sobie gdybać co by było gdyby Dawid dał radę choćby do tej 60 minuty... Może mecz inaczej by się potoczył, Lechia zagrałaby inaczej? To już zwykłe gdybanie, a tak jak wcześniej podkreśliłem - Kafar postąpił prawidłowo, ryzyko czerwieni było cholernie duże. Gdyby go zostawił - może by wygrał, może nie... Teraz to każdy wie najlepiej, a w czasie meczu to inna bajka
Nie mniej dzięki chłopakom za zostawione siły, mimo ogromnego niedosytu, było widać że tym piłkarzom po prostu zależy. Nic tylko klaskać za ambitną grę - zresztą ilość kibiców, która została po ostatnim gwizdku też mówi sama za siebie. Cały stadion to co prawda nie był, ale całkiem spora część.
Doping petarda, dawno takiego nie było
