0 22 napisał(a):

Wcale tak Kowal nie napisał. Akurat tak się składa, że mam tą ksiązkę i czytałem ją ze sto razy (dobra do wc ).
|
Ja czytałem jego felietony w PS, z których sklecił książkę. I w felietonie o meczu na Reymonta wspominał, że był przekonany że mecz był uczciwy.
Co do zwycięstwa Legii - mnie bardziej ciekawi, czy oznacza to jednorazowy, 45-minutowy zryw czy początek niezłej gry do końca rundy.