Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5957
Stary 27.03.2010, 09:43
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wcale tak Kowal nie napisał. Akurat tak się składa, że mam tą ksiązkę i czytałem ją ze sto razy (dobra do wc).
Ja czytałem jego felietony w PS, z których sklecił książkę. I w felietonie o meczu na Reymonta wspominał, że był przekonany że mecz był uczciwy.

Co do zwycięstwa Legii - mnie bardziej ciekawi, czy oznacza to jednorazowy, 45-minutowy zryw czy początek niezłej gry do końca rundy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując