Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5927
Stary 26.03.2010, 22:22
No dobra.. nie mówię o tym pucharze w eksperymentalnym ustawieniu.



Mam na myśli ligowy mecz w najsilniejszym składzie.

A poza tym to było pytanie retoryczne.
Odpowiedz cytując