Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
biechowianin
Banita
Od: 01.2010
Offline
#
5926
26.03.2010, 22:22
no cóż szkoda. Teraz trzeba się jakoś umówić z Polonią można im w przyszłym sezonie odpuścić jak będą się bronić przed spadkiem a my będziemy pewni mistrzostwa
biechowianin
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez biechowianin