Wyświetl pojedynczy post
biechowianin
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5926
Stary 26.03.2010, 22:22
no cóż szkoda. Teraz trzeba się jakoś umówić z Polonią można im w przyszłym sezonie odpuścić jak będą się bronić przed spadkiem a my będziemy pewni mistrzostwa
Odpowiedz cytując