Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
bofff
Member
Od: 10.2007
Offline
#
5919
26.03.2010, 22:11
masz powód by go ćwokiem nazywać!!
?
Bramka Micańskiego jak najbardziej godna uwagi. Na kolejną bramkę kolejki
bofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bofff
Znajdź inne posty napisane przez bofff