Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5917
Stary 26.03.2010, 22:07
Szkoda, bardzo szkoda tej porażki. Ale jeśli to ma Legii dodać skrzydeł przed meczem z kuchennymi to może dobrze, że tak się stało? Remis albo wygraną warszawiaków w krainie kwitnącej bulwy powitam z radością.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując