Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5875
Stary 26.03.2010, 21:10
$iWu$ napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o Anusiaka chyba, ale o tym samym pomyślałem...
Nie jestem w tym biegły choć lubię ten serial, pewnie masz rację ale widzę że nie tylko ja odniosłem takie śmieszne wrażenie
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując