Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3724
Stary 26.03.2010, 21:00
Trochę martwią mnie te wszystkie zachwyty nad grą Dawidowskiego, jeden z komentatorów w c+ przed chwilą stwierdził, że "to najlepiej zastawiający się napastnik w polskiej lidze", żeby tylko tego przypadkiem nie usłyszeli nasi skauci, bo... ;D
Odpowiedz cytując