Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline
#
15105
26.03.2010, 19:10
Mam taką zwykła kamerkę internetową i kurcze nie wiem co zrobić żeby nie miec rozmazanego obrazu:/
Wszystko poinstalowane, a to nie może być takie mądre znowu.
Help me
http://www.youtube.com/watch?v=7VKosp7Se9U
fcz1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fcz1985
Znajdź inne posty napisane przez fcz1985