Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline
#
3186
26.03.2010, 16:41
JOSE 841
napisał(a):
szukam 2 bramkarzy(jeden doświadczony drugi młokos z którego mógłby być kolejny Kahn) i co najmniej 3ech dobrych obrońców do średniaka z La Liga a mianowicie do Almerii kogo polecacie
a ta poza tym miał ktoś kiedyś w lidze hiszpańskiej kogoś z trójki Kuszczak Fabiański lub Kowalewski
bo nie wiem kogo ztej trójki ściągnąć a mam ograniczony budżet
nigdy w zyciu chyba nie grałem hiszpanskiej ligi
bramkarz? Franco Costanzo.
a jaka wersja gry?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
szprotson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szprotson
Znajdź inne posty napisane przez szprotson