Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5179
Stary 26.03.2010, 14:33
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
No nie da się tego tematu zakończyć

Co ma piernik do wiatraka ?
A no tyle, że w nim mąkę na piernik mielą - jeżeli nie wiesz. Do meritum - jak piszesz, że płacisz Pawęłkowi to
mam wrażenie, że ktoś tu jest megalomanem .......
NIe czepiałbym się, gdybyś napisał, płacę za mecz, płacę Wiśle ..... itd, ale z Twoich słów wynika, że ty TY opłacasz mu kontrakt


...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Poczytaj dokładnie wszystkie wcześniejsze posty na ten temat bo mam wrażenie że chciałeś się odezwać tak po prostu żeby tylko się odezwać.
Poczytałem zanim napisałem - Twój ubawił mnie serdecznie.....

...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Wyzwiska nie są na miejscu, owszem. Pawełek nie wytrzymał ciśnienia a powinien mieć na to wyjebane i zlać to po całości i skupić się na grze bo po to tam w tej bramce stoi.
Ale nie po to aby słuchać wyzwisk od własnych kibiców... Być może Ty lubisz jak ktoś Cię wyzywa od ch.... i k..... jak coś spieprzysz, ja dla przykładu nie lubię.

...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Ale zrozum, że taka jest specyfika jego pracy że niestety na trybuny przychodzą różni ludzie a on nie powinien dać się sprowokować. Żeby nie było, ja nie bronię w żaden sposób tych ludzi którzy wyzywali go z trybuny. Mnie chodzi o samo jego zachowanie musi być odporny na to.
Przychodzą różni ludzie, niektórzy wyzywają swojego bramkarza w czasie meczu, i to do nich - anie do całej trybuny był ten fuck - tak to rozumiem. A gdybym był koło tego mędrca to walnąłbym mu z plaskacza, nawet, gdyby był większy (chociaż nie sądzę).....

...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Kojarze kiedyś wybryk takiego piłkarza jak Mario Basler, grał wtedy w Bayernie albo Werderze Brema. Kopnął swojego podawacza piłek bo ten coś do niego krzyknął czy za wolno piłkę do rzutu rożnego podał, nie pamiętam dokładnie bo dawno to było. Co z nim zrobili ? drakońska kara finansowa i kop w dupę z klubu w najbliższym okienku transferowym.
Ja sobie nie przypominam, więc udokumentuj ten fakt - z Werderu przeszedł do Bayernu czyli raczej kop w górę niż wyrzucenie), z Bayernu odszedł po pobiciu jakiegoś kolesia w pizzerii - może rzeczywiście był podawaczem piłek ?
Pozdrawiam,
Bez odbioru
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując