Śmieszy mnie ten Pawełek ludzie go obrażają bo głupoty w wywiadach gada ...słaby jest i na dodatek odpowiedzieć umie tylko fuckiem w stronę kibiców... on w ogóle nie patrzy na siebie krytycznie .... uważa się za świetnego golkipera..
Będę się śmiał jak przedłuża z nim kontrakt

....wtedy można będzie się zapytać ile będzie jeszcze dziwnych interwencji a później gestów wobec kibiców . Gdybym miał tyle kasy co Cupiał wyskrobał bym trochę grosza na lepszego bramkarza...