Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
biechowianin
Banita
Od: 01.2010
Offline
#
5797
26.03.2010, 13:47
Nieważne jest z Zachodu i każdy stamtąd nawet bylejaki jest lepszy
))
biechowianin
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez biechowianin