biechowianin napisał(a):

Gdybyś studiował logikę to byś wiedział, że to co napisałeś jest hmmm dosyć idiotyczne
Jakości i stylu nie może gwarantować trener z Zachodu jeśli już to doświadczony, uznany, mający jakieś sukcesy. A takiego nikt w Polsce nie zatrudni bo jest po prostu za drogi, a młody mający ambicję i nieźle rokujący zostanie przechwycony przez lepszy i bogatszy klub poza naszymi granicami.
|
Idiotyczna jest twoja uwaga. Akurat trafileś średnio.

. Jesli dla ciebie Probierz i ine polskie wynalazki uważasz za trenerów to i pewnie Grzelak jest piłkarzem
Byle trener z zachodu jest lepszy od naszego z tej prostej przyczyny,że tam jest inny poziom szkolenia. Pozycja wyjściowa jest inna.U nas w dalszym ciągu podstawą jest Talaga

Gdybyś wiedział o czym chcesz napisac,to być wiedział o czym na początku napisałem. Zabierasz głos w sprawie o której nie masz zielonego pojęcia.