Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5794
Stary 26.03.2010, 13:09
biechowianin napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś studiował logikę to byś wiedział, że to co napisałeś jest hmmm dosyć idiotyczne

Jakości i stylu nie może gwarantować trener z Zachodu jeśli już to doświadczony, uznany, mający jakieś sukcesy. A takiego nikt w Polsce nie zatrudni bo jest po prostu za drogi, a młody mający ambicję i nieźle rokujący zostanie przechwycony przez lepszy i bogatszy klub poza naszymi granicami.
Idiotyczna jest twoja uwaga. Akurat trafileś średnio.. Jesli dla ciebie Probierz i ine polskie wynalazki uważasz za trenerów to i pewnie Grzelak jest piłkarzem


Byle trener z zachodu jest lepszy od naszego z tej prostej przyczyny,że tam jest inny poziom szkolenia. Pozycja wyjściowa jest inna.U nas w dalszym ciągu podstawą jest TalagaGdybyś wiedział o czym chcesz napisac,to być wiedział o czym na początku napisałem. Zabierasz głos w sprawie o której nie masz zielonego pojęcia.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 26.03.2010 o godz. 13:11.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując